O mnie

Jestem absolwentką Architektury Krajobrazu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Podyplomowego Studium Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Politechnice Śląskiej. Jako projektant zieleni i przestrzeni domu mam głowę pełną pomysłów, otwartą na marzenia innych, którzy pragną zmieniać przestrzeń w której żyją na bliższą natury i ciekawszą. W projektach cenię prostotę, minimalizm i ekologię, które stanowią istotę natury i jej piękno.

W wolnym czasie biorę aparat do ręki i ruszam w świat. Jestem odwieczną miłośniczką wędrówek górskich i podróży po różnych zakątkach świata, które są dla mnie inspiracją do tworzenia nowych projektów. Marzę o zaprojektowaniu ogrodu nowoczesnego, ascetycznego, ale czerpiącego z „czystego" krajobrazu górskiego - typowego dla naszych tatrzańskich hal - w którym pojawia się skała, woda, kosodrzewina, trawy, macierzanka.

O IDEI PRACOWNI

Firma KRES-KA zajmuje się projektowaniem przestrzeni zielonej, wnętrzami, wzornictwem. W każdej z tych dziedzin, którymi się zajmujemy staramy się kształtować, projektować i pokazywać przestrzeń ekologicznie i nowocześnie, jednocześnie korzystając z dobrodziejstw elementów folk, etno, architektury podhalańskiej, które inspirują do powstawania rzeczy świeżych i nowych, bazujących na tradycji. Dla nas każdy nowy projekt to wyzwanie, któremu zawsze staramy się sprostać.

Wywiad dla portalu MAGAZYN CONSIDO:

http://magazynconsido.pl/wywiady/kres-ka-katarzyny-waranskiej/

INSPIRACJE

Załączniki